Черкащина: триває ІІІ етап онлайн-конкурсу „Фізкульт-ура-роби-вдома-сам-сама“

163

В Черкаській області триває конкурс „Фізкульт-ура-роби-сам-сама“, а саме ІІІ етап, який має назву: „Сало – мінус, сила – плюс“. В конкурсі приймають участь учні та студенти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Черкаської області.

За підсумками журі онлайн-конкурсу призерами та переможцями ІІ етапу під назвою: „Міцніші руки – у сильніших духом“ стали:

У групі „Заклади загальної середньої освіти“:

– серед дівчат:

І місце – Коваленко Ліана (Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5);

ІІ місце – Величко Анастасія (Боровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Сагунівської сільської ради Черкаської області);

ІІІ місце – Чигирик Антоніна (Боровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Сагунівської сільської ради Черкаської області).

– серед юнаків:

І місце – Чубар Костянтин (Боровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Сагунівської сільської ради Черкаської області);

ІІ місце – Рибалко Віталій (Ірдинський навчально-виховний комплекс);

ІІІ місце – Диренко Данило (Боровицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Сагунівської сільської ради Черкаської області).

У групі „Заклади професійної (професійно-технічної освіти)“:

серед дівчат:

І місце – Чупилка Наталія;

ІІ місце – Соломко Богдана;

ІІІ місце – Крамар Марія.

П’єдестал пошани завоювали учениці Черкаського вищого професійного училища).

– серед юнаків:

І місце – Михайло Степанець (Черкаський професійний ліцей);

ІІ місце – Шуміло Гліб (Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти Черкаської області);

ІІІ місце – Романов Денис (Городищенський професійний ліцей).

У групі „Заклади освіти І-ІІ рівнів акредитації“:

– серед дівчат:

І місце – Пащина Вероніка (Черкаський політехнічний фаховий коледж);

ІІ місце – Козел Анастасія (Черкаський політехнічний фаховий коледж);

ІІІ місце – Гапончик Ірина (Черкаський державний бізнес-коледж).

– серед юнаків:

І місце – Пишний Станіслав;

ІІ місце – Іващенко Дмитро;

ІІІ місце – Євтушевський Сергій.

П’єдестал пошани завоювали студенти Золотоніського коледжу ветеринарної медицини.

Переможці та призери нагороджуються дипломами Черкаського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів