Черкаські заклади вищої та передвищої фахової освіти відзначили Міжнародний день студентського спорту

483

20 вересня 2021 року студенти Черкащини відзначали Міжнародний день студентського спорту.

Центральною подією святкувань став легкоатлетичний забіг, який відбувався одночасно в усіх закладах вищої та передвищої фахової освіти. Наймасовішим став забіг на „Черкаси Арені“ – головному багатофункціональному стадіоні в Черкасах, в якому взяли участь студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Також активну участь у своїх навчальних закладах взяли студенти Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Черкаської медичної академії, Уманського медичного фахового коледжу, Уманського фахового коледжу технологій та бізнесу УНУС, Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу, Черкаського художньо-технічного фахового коледжу, Золотоніського фахового коледжу ветеринарної медицини БНАУ.

Крім легкоатлетичного забігу, студенти взяли участь в інших активностях. Це легкоатлетична естафета, змагання з футболу, з волейболу, з баскетболу 3х3, показові виступи з пожежно-прикладного спорту, змагання з перетягування канату. Загальна кількість учасників з усіх навчальних закладів та в усіх локаціях склала 1518 осіб.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів