Чотири медалі з веслування, до Міжнародного дня студентського спорту

901

Міжнародний день студентського спорту, який відзначався 20 вересня, ударними перемогами відзначили представники Запорізького студентства. Так, студент факультету фізичного виховання коледжу КПУ, Артем Четвертак, здобув два золота і срібла на престижному турнірі в Угорщині.

Вихованець міської ДЮСШ «Локомотив» відзначився у місті Сегед, де відбулися юнацькі змагання з веслування на байдарках і каное «Олімпійські надії». Артем став дворазовим переможцем, здобувши золото у складі каное двійки на дистанції 1000м та 500м. Окрім того запоріжець в напруженій боротьбі виборов срібні медалі в каное-одиночці, на дистанціях 500 і 100 метрів, поступившись декілька сотих секунд минулорічному чемпіону світу чеху Жірі Мінаріку.