Чудовий виступ легкоатлетів Донеччини

1390

На стадіоні «Динамо» в Одесі відбулися фінальні змагання Гімназіади України 2018 року з легкої атлетики. За інформацією Федерації легкої атлетики Донецької області наша збірна поповнила скарбничку області низкою нагород. Одразу дві перші сходинки п’єдесталу підкорилися Марії Ларіній. У секторі зі штовхання ядра вона здобула перемогу з результатом 13м 30см, метання диску – 35м 80см. Юрчук Кристина здобула  срібну нагороду під час бігу на 100 м з/б – 14.4 с, Ростислав Швець став другим з бігу на 110 м з/б та показав час – 15.7с. У секторі стрибків у довжину Ростислав став бронзовим призером з результатом 6 м 26 см,  Синельников Микита з результатом 22.9с здобув «бронзу» під час забігу на 200 м.

Чудовий виступ стрибунів з жердиною не дав ні одного шансу на перемогу суперникам з інших областей. Одразу весь п’єдестал пошани посіли представники  Донецької області. Перше місце у цій дисципліні виборов Поліщук Микита (4м 20 см), друге, з таким же результатом, зайняв Андрій Дибка, Бородін Данило закрив трійку переможців з результатом 4м. Слід відзначити гідний виступ інших представників збірної Донецької області з легкої атлетики:

  • Семенов Єгор – 4 місце (стрибки у висоту);
  • Панченко Богдан — 4 місце (стрибки у висоту);
  • Бублик Ярослав – 4 місце (стрибки з жердиною);
  • Сосновенко Олександр – 4 місце (біг 400 м).

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає команду збірної Донецької області з перемогами та висловлює подяку тренерам за гідну підготовку спортсменів до Гімназіади України 2018 року з легкої атлетики.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів