Cклад учнівських збірних команд України з єдиноборств

253

Особистий склад учнівських збірних команд України на участь у Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів “Combat Games 2019” (м. Будапешт, Угорщина)

Боротьба вільна (чоловіки)

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
1. Бурлаченко Артур 52 кг Дніпропетровська спортсмен
2. Діяка Ігор 44 кг Львівська спортсмен
3. Єфтені Михайло 68 кг Одеська спортсмен
4. Олексієнко Богдан 41 кг Полтавська спортсмен
5. Ровінець Володимир 62 кг Хмельницька спортсмен
6. Руденюк Вадим 85 кг Хмельницька спортсмен
7. Савич Владислав 57 кг Херсонська спортсмен
8. Стоматов Іван 38 кг Одеська спортсмен
9. Черненко Ярослав 75 кг Київська спортсмен
10. Юсов Тимур 48 кг Полтавська спортсмен
11. Галаган Олександр м. Київ тренер
12. Понамарьов Володимир Полтавська тренер

 

Боротьба вільна (жінки)

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
13. Бондар Ірина 58 кг Житомирська спортсмен
14. Бондар Олександра 39 кг Рівненська спортсмен
15. Заблоцька Ірина 66 кг Івано-Франківська спортсмен
16. Карбовська Анна 50 кг Хмельницька спортсмен
17. Мухамед Аміна 46 кг Київська спортсмен
18. Онуфрієва Сніжана 36 кг Івано-Франківська спортсмен
19. Пахнюк Юлія 54 кг Івано-Франківська спортсмен
20. Польська Анастасія 33 кг Дніпропетровська спортсмен
21. Ромащенко Аріна 62 кг Харківська спортсмен
22. Тєлєгіна Анна 42 кг Хмельницька спортсмен
23. Веремійчук Володимир Одеська тренер
24. Кравченко Максим Івано-Франківська тренер

 

Боротьба греко-римська

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
25. Головатий Максим 85 кг Дніпропетровська спортсмен
26. Дем’яновський Дмитро 38 кг Сумська спортсмен
27. Куліш Єгор 44 кг Запорізька спортсмен
28. Пашаєв Рамазан 68 кг Харківська спортсмен
29. Фірсов Гліб 62 кг Донецька спортсмен
30. Харченко Денис 52 кг Сумська спортсмен
31. Худжадзе Імед 57 кг Чернігівська спортсмен
32. Цибанев Іван 75 кг Донецька спортсмен
33. Школьний Олександр 48 кг Одеська спортсмен
34. Яценко Роман 41 кг Київська спортсмен
35. Гайдук Віктор Сумська тренер
36. Лозовий Михайло Київська тренер

 

Дзюдо

№ з/п Прізвище, ім’я Вид програми Територія Спортсмен/ тренер
37. Семенченко Катерина ж +70 кг м. Київ спортсмен
38. Засульська Юлія ж 40 кг Сумська спортсмен
39. Гавриляк Мар’яна ж 44 кг Запорізька спортсмен
40. Полякова Марія ж 48 кг м. Київ спортсмен
41. Пщулковська Ірина ж 57 кг Запорізька спортсмен
42. Єрмак Діана ж 63 кг Запорізька спортсмен
43. Зінькевич Анастасія ж 70 кг Запорізька спортсмен
44. Щерба Іван ч +90 м. Київ спортсмен
45. Корчовий Артем ч 50 кг Київська спортсмен
46. Кучава Ія ч 52 кг м. Київ спортсмен
47. Дембовський Богдан ч 60 кг Київська спортсмен
48. Гончарко Євген ч 66 кг Одеська спортсмен
49. Кочетков Данило ч 73 кг Донецька спортсмен
50. Бондар Станіслав ч 81 кг Одеська спортсмен
51. Крохмальов Роман ч 90 кг Запорізька спортсмен
52. Шугалеєв Антон ч 55 кг місто Київ спортсмен
53. Дунаєнко Микола Запорізька тренер
54. Кощавцев Віктор м. Київ тренер

 

Карате

№ з/п Прізвище, ім’я вид програми Територія Спортсмен/ тренер
55. Антонюк Анастасія ж куміте інд.  53 кг Чернівецька спортсмен
56. Базелюк Оксана ж куміте інд.  59 кг м. Київ спортсмен
57. Бірюков Владислав ч куміте інд. +76 кг м. Київ спортсмен
58. Бордюжан Віктор ч ката інд. Чернівецька спортсмен
59. Гвелесіані Акакій ч куміте інд. 76 кг Чернівецька спортсмен
60. Гусєва Дар’я ж ката інд. Донецька спортсмен
61. Золотухіна Антоніна ж ката інд. Чернівецька спортсмен
62. Ільїна Ксенія ж ката інд. м. Київ спортсмен
63. Кирій-Федосенко Денис ч ката інд. м. Київ спортсмен
64. Мовчан Лоліта ж куміте інд. +50 кг Одеська спортсмен
65. Панчук Аріадна ж куміте інд. 48 кг Одеська спортсмен
66. Пащенко Олег ч куміте інд. 68 кг Сумська спортсмен
67. Філіпов Нікіта ч куміте інд.  55 кг м. Київ спортсмен
68. Чабанов Богдан ч ката інд. Донецька спортсмен
69. Шевченко Віктор ч куміте інд. 61 Миколаївська спортсмен
70. Афендікова Вікторія Донецька тренер
71. Дрозд Іван Миколаївська тренер
72. Негатуров Ігор Одеська тренер
73. Пінчук Сергій м. Київ тренер

 

Тхеквондо ВТФ

№ з/п Прізвище, ім’я вид програми Територія Спортсмен/ тренер
74. Гайдар Артем ч керугі

63 кг

Харківська спортсмен
75. Герасименко Єлизавета ж керугі +63 кг м. Київ спортсмен
76. Єрко Олександр ч керугі

73 кг

м. Київ спортсмен
77. Княжев Михайло ч пумсе інд. вільні, пумсе парні вільні Дніпропетровська спортсмен
78. Коваль Мирослава ж пумсе інд. трад.

ж пумсе інд. вільні

ж пумсе парні вільні

Дніпропетровська спортсмен
79. Ліпатова Юліана ж керугі

63 кг

Одеська спортсмен
80. Нагурна Вікторія ж керугі

44 кг

м. Київ спортсмен
81. Полянський Давид ч пумсе інд. трад. м. Київ спортсмен
82. Сікорська Софія ж керугі

55 кг

Хмельницька спортсмен
83. Топоров Олександр ч керугі

48 кг

Запорізька спортсмен
84. Функендорф Владислав ч керугі

55 кг

Харківська спортсмен
85. Хобтар Софія ж керугі

49 кг

Хмельницька спортсмен
86. Чернов Денис ч керугі +73 кг Харківська спортсмен
87. Брунс Валерій м. Київ тренер
88. Долгополов Андрій Харківська тренер
89. Михайловська Марина Дніпропетровська тренер

 

Загальний склад команди: 74 спортсмени, 15 тренерів, 5 суддів, 2 перекладача, 4 медика, 5 журналістів, 4 працівників штабу – всього 109 чоловік.

Країни-учасниці-змагань.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів