«Cool Games» на Волині

676

На виконання плану спортивно-масових заходів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України на 2022 рік, наказу управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації від 28.10.2022 р. № 237, 3 листопада у м. Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів «Cool Games».

Учасниками обласного етапу стали понад 90 учнів з 10 команд від сільських, селищних, міських територіальних громад Волинської області у віковій категорії 13-16 років.

Під час урочистого відкриття учасників та їх вчителів привітали перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук, заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, начальник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Павло Боснюк, начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Олександр Манахін, відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області Олександр Хриплюк, які відзначили, що запровадження Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України заходів за програмою «Cool Games» у навчальний процес закладів загальної середньої освіти сприятиме формуванню у школярів стійкої мотивації до занять фізичною культурою і спортом, створює передумови для формування життєво необхідних рухових дій, умінь і навичок для збереження власного здоров’я.

З метою об’єктивного визначення переможців, які представлятимуть Волинь на Всеукраїнському етапі, змагання відбувались за коловою системою.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» переможцями і призерами у комплексному заліку стали:

  1. «Підгайцівський ліцей Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області»
  2. Комунальний заклад загальної середньої освіти “Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради”
  3. Опорний заклад загальної середньої освіти “Прилісненський ліцей Прилісненської сільської ради Волинської області”

Переможці і призери у комплексному заліку отримали кубки, медалі і грамоти відповідних ступенів та тематичні подарунки від Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та відділення НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів