«Cool Games» – важливий чинник збереження здоров’я школярів

1811

З 21 по 23 грудня у м. Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

Учасниками обласного етапу стали понад 200 учнів з 20 команд від міст, районів та об’єднаних територіальних громад Волинської області.

Під час урочистого відкриття учасників та їх представників привітали заступник начальника управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Тетяна Соломіна, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін, відповідальний секретар Відділення НОК України у Волинській області Олег Дикий, які відзначили, що запровадження Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України заходів за програмою «Cool Games» у навчальний процес закладів загальної середньої освіти сприятиме формуванню у школярів стійкої мотивації до занять фізичною культурою і спортом, створює передумови для формування життєво необхідних рухових дій, умінь і навичок для збереження власного здоров’я.

З метою об’єктивного визначення переможців, які представлятимуть Волинь на Всеукраїнському етапі, змагання відбувались за коловою системою, окремо у кожному з трьох дивізіонів.

У перервах між естафетами, школярі взяли участь у Всеукраїнському проекті НОК України «Olimpic Lab» за двома модулями: «Здоровий спосіб життя» та «Історія олімпійського руху», які проводили заслужений учитель України, майстер спорту з фехтування Олександр Іванов, відповідальний секретар ВНОК у Волинській області, кандидат педагогічних наук Олег Дикий та заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Довганюк.

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» переможцями і призерами у комплексному заліку стали:

І віковий дивізіон:

  1. НВК с. Підгайці Підгайцівської ОТГ;
  2. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Забороль Заборольської ОТГ;
  3. ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне» Прилісненської ОТГ.

ІІ віковий дивізіон:

  1. НВК с. Підгайці Підгайцівської ОТГ;
  2. ЗЗСО «Ліцей № 1 м. Ковеля»;
  3. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Забороль Заборольської ОТГ.

ІІІ віковий дивізіон:

  1. ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Прилісне» Прилісненської ОТГ;
  2. ЗОШ І-ІІІ ст. с. Забороль Заборольської ОТГ;
  3. НВК с. Підгайці Підгайцівської ОТГ.

В окремих видах естафет відзначились школярі КЗ «ЛНВК ЗОШ І-ІІ ступеня № 7 – природничий ліцей Луцької міської ради», ЗОШ І-ІІІ ст. с. Привітне Привітненської ОТГ, КЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. м. Устилуг Устилузької міської ради», КЗ «ОЗО Поромівський ліцей» Поромівської ОТГ, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Стара Вижівка, ЗОШ І-ІІІ ст. ім. В.К. Липинського с. Затурці Затурцівської ОТГ, КОНЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. с. Переспа» Рожищенського району.

Переможці і призери у комплексному заліку отримали грамоти і кубки, а всі учасники подарунки з логотипом «Olimpic Lab» від організаторів заходу.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів