«COOL GAMES» відбулись у Голосіївському районі столиці

1692

16 січня в школі І-ІІІ ступенів №186 міста Києва Голосіївського району відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games» молодшого вікового дивізіону, в якому взяли участь 64 школярі з 8 шкіл району.

Переможцями стали вихованці Технологічного ліцею «Ліко», друге місце посіли учні Ліцею «Голосіївський» №241 та третє місце вибороли учні Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №15 міста Києва.

Щирі вітання переможцям та призерам змагань!

Дякуємо адміністрації і вчителям фізичної культури школи І-ІІІ ступенів №186 міста Києва за сприяння в організації змагань, методисту районного науково-методичного центру управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Станіславу Павловичу Кучеру та директору Фізкультурно-оздоровчого центру «Централізована система дитячо-юнацьких спортивних клубів «Голосієво» Музиці Олександру Вікторовичу за надані медалі та кубки командам-призерам змагань.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України