Cпортивні ігри «Козацька наснага» відбулись на Херсонщині

896

11 жовтня 2018 року відбувся ІІ етап обласних спортивних ігор «Козацька наснага» серед учнів закладів професійної освіти, які проходили на базі Новокаховського професійного електротехнічного ліцею.

На урочистому відкриті заходу були присутні почесні гості: міський голова м. Нова Каховка Коваленко В. І., заступник міського голови з загальних питань Акуленко В.С., заступник голови виконкому з питань фізичної культури та спорту Задирко В.Б., отаман Запорізького куреня, директор Новокаховського професійного електротехнічного ліцею полковник Берегиня Запорізького куреня Карпенкова О.В., інструктор Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, підхорунжий Херсонського коша Українського козацтва Петрушкевич І.І., отаман Херсонського коша Українського козацтва Білик Ю.Ю.

Під час відкриття перед гостями та учасниками виступили козаки Херсонської козацької почесної варти. Вони продемонстрували вправи з різноманітною козацькою зброєю.

На першому етапі прийняло участь понад 2550 учнів. До ІІ етапу обласних спортивних ігор «Козацька наснага» долучилося понад 150 юнаків з 12 навчальних закладів.

Змагання проводилися з таких видів спорту: втеча полоненого; сильніша рука (армспорт); підтягування у висі; змагання з гирями (поштовх); піднімання козака; перетягування канату; боротьба на пасках;метання довбні; естафета.

За результатами ІІ обласного етапу змагань з окремих видів місця розподілились наступним чином:

– втеча полоненого:

І місце – ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;

ІІ місце – ДНЗ «Професійно-технічне училище №14 м. Нова Каховка»;

ІІІ місце – ДНЗ «Вище професійне училище №2 м. Херсона»;

– сильніша рука (армспорт):

І місце – ДНЗ «Вище професійне училище №2 м. Херсона»;

ІІ місце – ДНЗ «Професійно-технічне училище №14 м. Нова Каховка»;

ІІІ місце – ДНЗ «Білозерське професійно-технічне училище №6»;

– підтягування у висі:

І місце – Новокаховський професійний електротехнічний ліцей;

ІІ місце – ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;

ІІІ місце – Професійно-морський ліцей ХДМА;

– змагання з гирями (поштовх):

І місце – Архангельський професійний аграрний ліцей;

ІІ місце ДНЗ Вище професійне училище № 2 м. Херсона;

ІІІ місце ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;

– перетягування канату:

І місце ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей»;

ІІ місце – ДНЗ Вище професійне училище № 2 м. Херсона та ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;

ІІІ місце – ДНЗ «Білозерське професійно-технічне училище №6»;

– піднімання козака:

І місце – ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;

ІІ місце – Новокаховський професійний електротехнічний ліцей;

ІІІ місце – Професійно-морський ліцей ХДМА;

– боротьба на пасках:

І місце – ДНЗ професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка;

ІІ місце – ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона»;

ІІІ місце – ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;

– метання довбні:

І місце – Новокаховський професійний електротехнічний ліцей;

ІІ місце – ДНЗ професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка;

ІІІ місце – ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей»;

– естафета:

І місце – ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище»;

ІІ місце – ДНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей»;

ІІІ місце – Чаплинський професійний аграрний ліцей.

В загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:

І місце – ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище» (директор Зальвовський Микола Миколайович, керівник фізичного виховання Завада Сергій Володимирович);

ІІ – ДНЗ професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка (директор Сердюк Ігор Володимирович, керівник фізичного виховання Ходус Іван Іванович);

ІІІ місце – ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» (директор Супрун Олександр Федорович, керівник фізичного виховання Білик Юрій Юрійович).

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів