Cпортивне свято відбулось у столиці

978

29 липня на ж/м Райдужний, що в Дніпровському районі міста Києва, було урочисто відкрито комплексний спортивний майданчик за ініціативи та підтримки депутата Київради Сергія Артеменка.

На новому сучасному спортивному майданчику діти, молодь та мешканці району зможуть займатися силовими та гімнастичними вправами, настільним тенісом, грати у баскетбол, волейбол та міні-футбол. Це чудовий подарунок мешканцям району!

На відкритті майданчику були присутні начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, керівник Дитячої громадської організації «Футбольний клуб «Десна» Ігор Крижанівський, менеджер спортивних програм Спеціальної Олімпіади України, національний координатор з тенісу Володимир Жалко-Титаренко.

На урочистому відкритті майданчика Сергій Бобровник вручив від Київського міського відділення КФВС Міністерства освіти і науки України Подяку Сергію Артеменку за вагомий внесок у справу розвитку патріотичного і фізичного виховання, пропаганду здорового способу життя серед молоді.

Висловлюємо слова щирої подяки Сергію Артеменку за чудовий спортивний подарунок молоді до нового навчального року!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

 

Коментарі

коментарів