Cтудентка столичного університету стала срібною призеркою Кубку Європи з кікбоксингу

946

Нещодавно у Хорватії відбулися традиційні змагання Кубку Європи з кікбоксингу WAKO Kickboxing European Cup “Karlovac Open” 2019, у яких взяли участь 1800 спортсменів з 31 країни. Збірна України змагалася за головні нагороди у складі 30 чоловік, більшість з яких повернулася на батьківшину з нагородами та поясами.

Свої найкращі якості на вищезазначеному бійцівському форумі продемонструвала студентка факультету інформатики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Аліна Мартинюк, яка виборола друге місце на змаганнях в категорії старші юніори. Спортсменка зі столиці у ваговій категорій до 56 кг лише у фінальному поєдинку за перше місце віддала перемогу на татамі румунській спортсменці.

Загалом у підсумковому заліку збірна України посіла шосте місце. Також наші співвітчизники стали другими у рингових дисциплінах і дев’ятими на татамі.

Вітаємо Аліну Мартинюк з жаданою нагородою та бажаємо нових перемог і звершень!