Церемонія відкриття ІІІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики

1013

11 травня 2021 року в м. Івано-Франківськ на базі спортивного комплексу імені А. П. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулося урочисте відкриття фіналу ІІІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики.

У відкритті взяли участь заступник міського голови Івано-Франківська Олександр Левицький, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Віктор Кімакович, начальник Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Стефанків, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський, перший проректор ІФНТУНГ Олег Мандрик, проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Сергій Куровець, директор Центральної школи вищої спортивної майстерності КФВС МОН України Руслан Гурневич, провідний спеціаліст відділу спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Дмитро Лупина. 

У змаганнях беруть учать 337 учнів з 17 областей України з них 195 юнаків та 142 дівчини. 

Івано-Франківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів