День фізичної культури та спорту пройшов у Авдіївці

1060

08 вересня 2018 року Авдіївка відзначила День фізичної культури і спорту України. Спортсмени міста відкрили спортивне свято велопробігом по місту. Від  Авдіївського професійно-технічного училища у велопробігу взяли участь учні ІІ і Ш курсів. Хлопці та дівчати проїхали знаменними місцями Авдіївки. Місцевий стадіон зустрічав на своєму майданчику вихованців  дитячо – юнацької спортивної школи та спортивних секцій міста.

Спортсмени демонстрували свої здібності на спортивних локаціях. Учнів Авдіївського професійно-технічного училища можна було спостерігати серед спортсменів з різних видів спорту: міні-футбол, ушу, важка атлетика та інших. Приємно, що юнаки та дівчата Авдіївського училища прославляють свій навчальний заклад на обласних змаганнях з різних видів спорту, бо займаються, майже, у всіх спортивних секціях, які існують у місті.

Почесні гості спортивного заходу привітали всіх учасників, побажали і надалі перемагати на спортивних аренах області та країни.

Представники відділу сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Авдіївка нагородили юних спортсменів та їх тренерів грамотами, спортивними та солодкими призами. (За інформацією спортивного комітету Авдіївського професійно-технічного училища).

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів