День фізичної культури і спорту відмітили студенти НМУ ім. О.О.Богомольца

184

10 вересня 2022 року за ініціативи кафедри фізичного виховання і здоров’я Національного медичного університету імені О.О.Богомольця та за підтримки організаційного відділу університету, профкому і ради студентів, у власному спортивному корпусі відбулися змагання присвячені Дню фізичної культури і спорту України.

У змаганнях взяли участь студентські команди різних факультетів вишу і Медичного фахового коледжу НМУ імені О.О. Богомольця. Змагання складалися з естафет у нестандартних вправах з використанням на різних етапах баскетбольних м’ячів, гир, скакалок, гімнастичних лав, обручів тощо. 

Учасники змагань, попри тривалу перерву у навчанні, продемонстрували гарну фізичну підготовку, злагодженість дій та командний дух. Свято, наповнене радісними емоціями, відбулось у дружній атмосфері. А змагання дали змогу виявити сильніші факультетські команди і зменшити психологічну напругу у студентів, пов’язану з умовами сьогодення в Україні.. 

Переможці і призери змагань були нагороджені дипломами та отримали пам’ятні призи від студентських профспілкових організацій університету.

Сподіваємось, що студентська спільнота підхватить переможні естафети наших ЗСУ, та демонструватимуть вірні моральні настрої, гарну фізичну підготовку та єднання сили і духу.

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів