День фізичної культури і спорту відзначили в Києві

103

З 1994 кожного року у другу суботу вересня уся спортивна спільнота України відзначає День фізичної культури і спорту України. Сьогодні 10 вересня для всіх бажаючих в центрі Києва біля Палацу спорту відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «День фізичної культури і спорту» з нагоди професійного свята всіх причетних до галузі фізичного виховання і спорту, а також любителів спорту і здорового способу життя!

Не дивлячись на похмурий і дощовий день центральна спортивна площа столиці зібрала чимало прихильників спорту, рухової активності та здорового способу життя!  Після більше ніж півроку війни так приємно було бачити усміхнені і щасливі посмішки дітей і молоді, які мають можливість радіти, бігати і грати! Невтомно продовжуємо дякувати нашим ЗСУ за наявність такої можливості у цей складний для країни час! У всіх охочих була можливість ознайомитися з різними видами спорту і спробувати себе на різноманітних спортивних майданчиках, потиснути руку і сфотографуватися з відомими спортсменами, задати їм питання, що цікавили про спортивну кар’єру, хід підготовки і тренувань, надихнутися емоціями перемог і спортивним азартом, беручи участь у міні-змаганнях і конкурсах, поспостерігати за показовими виступами відомих спортсменів. 

Зі сцени учасників заходу вітали міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт, відомі спортсмени і функціонери, організатори заходу, а потім всі разом виконали руханку, що об’єднала в єдиному русі всіх учасників заходу. 

Організатором заходу виступив Всеукраїнський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння Міністерства молоді і спорту України і ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», спортивних федерацій.

До свята приєдналися і працівники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, учні шкіл, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл і колективи закладів професійно-технічної освіти, викладачі і студенти технікумів, коледжів і закладів вищої освіти м.Києва. Головна мета досягнута – безліч позитивних емоцій, гарний настрій, можливість зустрітися і поспілкуватися один з одним після довгої перерви, фото на згадку.

Дякуємо організаторам заходу і всім його учасникам за створену чудову атмосферу свята!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів