День фізичної культури та спорту у Волинському виші

781

У другу суботу вересня у нашій країні традиційно відзначають День фізичної культури і спорту. Тому на передодні свята керівництво факультету фізичної культури, спорту та здоров’я організували чудове свято на університетському стадіоні імені Віктора Завацького.

На трибунах спорткомплексу зібралося чимало студентів, викладачів, тренерів і гостей урочистості, яка почалася фантастичним масовим танцювальним флешмобом. Після виконання Гімну України та вшанування тих, хто поклав своє життя заради миру, слово взяв ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось: «Ми пишаємося тим, що працюємо в найкращому закладі вищої освіти. Ми не тільки впроваджуємо нові чіткі програми розвитку спорту, а й маємо чому радіти. За результатами всеукраїнської Універсіади, ВНУ імені Лесі Українки посів друге місце, а серед усіх закладів вищої освіти країни – п’яте. Проте переконаний, що ми можемо ще краще. Дякую жіночій волейбольній команді за перемогу в Універсіаді та представникам тих видів, які показали гідний результат, як-от: дзюдо, спортивна ходьба, теніс і плавання. Тож щиро вітаю зі святом і зичу здоров’я, взаємодопомоги й перемог у всіх галузях життя».

Також Анатолій Цьось нагородив грамотою Юрія Ніколаєва. Юрій Михайлович був одним із перших викладачів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я і понад 50 років сумлінно розвивав його.

За підтримку та розвиток фізичної культури і спорту в Університеті  відзначено провідних фахівців фізичної культури і спорту, представників федерацій та громадських активістів. 

За вагомий особистий внесок у розвиток професійного спорту у Волинському національному університеті імені Лесі Українки та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України преміювали кращих викладачів:

– Яловика Володимира Трохимовича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії фізичного виховання та рекреації, заслуженого тренера України з легкої атлетики;

– Черкашина Романа Євгеновича, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри фітнесу та циклічних видів спорту, заслуженого тренера України;

– Кренделєву Венеру Ульфатівну, старшого викладача кафедри фітнесу та циклічних видів спорту, члена президії Федерації чирлідингу України;

– Мудрик Жанну Станіславівну, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри теорії спорту та фізичної культури.

Далі слово надали голові Відділення НОК України у Волинській області Романові Карпюку, який зазначив, що завжди гордився тим, що закінчив факультет фізичної культури, спорту та здоров’я. Також він передав вітання від голови Національного олімпійського комітету Сергія Бубки і побажав яскравих мрій і їх звершення.

Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік зауважив, що минулий рік був дуже й дуже непростим для спорту, однак наш Університет вкотре продемонстрував високий професіоналізм. Керманич факультету подякував тренерам і студентам та зазначив, що із восьми волинських олімпійців у Токіо семеро – випускники ВНУ імені Лесі Українки. Тобто Лесині люди у спорті – завжди звучить гордо.

Також із вітальним словом виступили Олександр Манахін, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України; Володимир Захожий, директор Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради; Олександр Кулаков, директор Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; Андрій Авраменко, директор Волинської обласної вищої школи спортивної майстерності.

Гарного настрою гостям додавали запальні й ліричні виступи солістів і танцювальних колективів. А лагідне осіннє сонечко своїм промінням лише акомпанувало чудовій атмосфері.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів