День першокурсника відзначили у Державному торговельно-економічному університеті

73

12 вересня Державний торговельно-економічний університет зустрічав і урочисто вітав своїх першокурсників, серед яких були і представники нової спеціальності, за якою університет розпочав навчання на освітньому ступені бакалавр «Спортивний менеджмент».

В ці складні для країни часи всі були раді можливості зібратися разом і мати можливість хоча б познайомитися особисто. Дякуємо всім нашим захисникам і захисницям за цю можливість!

Під час урочистої зустрічі до студентів першого курсу зі словами вітання звернувся ректор університету професор, академік НАПН України Анатолій Антонович Мазаракі. Привітавши всіх першокурсників, він дав настанови, що сприятимуть гарному навчанню новоспечених студентів, а також запевнив, що з боку адміністрації і викладачів вишу будуть докладатись максимум зусиль для забезпечення безперервного і ефективного навчання всіх студентів.

Далі була проведена окрема зустріч для групи студентів, що вивчатимуть спортивний менеджмент з завідувачем кафедри фізичної культури ДТЕУ, Залуженим працівником освіти України Вячеславом Георгійовичем Гамовим, який ознайомив студентів з кафедрою, спортивними спорудами, що є в розпорядженні студентів для тренувань і занять спортом. Також студенти мали змогу зустрітися і познайомитися з викладачами кафедри з різних видів спорту. 

На зустріч також був запрошений начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник. Він привітав студентів зі вступом, побажав успішного навчання і запропонував в подальшому проходження практики на базі відділення КФВС МОН, а для найкращих майбутніх спеціалістів і можливе працевлаштування. Звернув увагу студентів і на можливість брати участь під час навчання в університеті у студентських змаганнях серед вишів міста Києва з різних видів спорту, а також змаганнях Універсіади України і Всесвітньої Універсіади.

Спілкування відбулось в теплій і дружній атмосфері, всі були задоволені можливістю познайомитись і з своїми одногрупниками, і з викладачами. Гарний початок навчальному року покладено. Бажаємо майбутнім спортивним менеджерам успіхів  у подальшому навчанні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів