День захисту дітей відзначили у столиці

365

1 червня – День захисту дітей!

В різних районах Києва відбулись заходи з нагоди зазначеної дати. Співробітники Київського міського відділення КФВС МОН відвідали парк «Наталка», що в Оболонському районі м. Києва, де не лише мали змогу самі стати учасниками заходу, а й вручити Подяки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту серед учнівської молоді, пропаганду здорового способу життя, активну участь у проведенні фінальних змагань ІІІ літньої Гімназіади України з футболу серед дівчат начальнику управління освіти Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації Наталії Миколаївні Вахнюк, голові ГО «Футбольна асоціація жінок» м. Києва Василю Віталійовичу Гончаруку, директору стадіону «Єдність» Центру військово-патріотичного та фізичного виховання дітей та молоді Оболонського району м. Києва Сергію Вікторовичу Конюшенку, а також передати слова подяки голові Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації Кирилу Олександровичу Фесику. Без сприяння і допомоги кожного з них організація і проведення змагань з футболу в м. Києві у стислі терміни було б дуже складно організувати. То ж безмежно вдячні за всіляке сприяння!

Сьогодні заходи організовані адміністрацією Оболонського району у парку «Наталка» до Дня захисту дітей, ще раз підтвердили, що тут піклуються про здоров‘я і активний відпочинок юних мешканців району.

До їх уваги сьогодні були всіляки розваги і спортивні майданчики, «Козацькі забави», курси з надання первинної медичної допомоги і, навіть, показові виступи кінелогів з нашими молодшими друзями.

Вітаємо Вас сьогодні, наші шановні діти – учнівська молодь столиці – з Днем захисту Дітей! Бажаємо найміцнішого здоров‘я, радісних посмішок, щасливих миттєвостей, гарних оцінок і родинної гармонії і благополуччя! Продовжуйте бути активними і спортивними! До зустрічі 8 червня на Всеукраїнському заході «Рух – це здорово!»

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів