Державні нагороди отримали сумські спортсмени-лучники та їх тренери

1341

На засіданні колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації студенти Сумського державного університету Поліна Родіонова та Артем Овчинніков, бронзові призери змаганнь зі стрільби з лука ХХХ Всесвітньої літньої Універсіаді 2019 в місті Неаполь (Італійська республіка), отримали державні нагороди.  

Указом Президента України № 728 за досягнення високих спортивних результатів на XXX Всесвітній літній Універсіаді у м. Неаполі, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету Спортсменів Поліни Радіонову та Артема Овчиннікова нагороджено медаллями «За працю і звитягу».

За значний особистий внесок у розвиток студентського спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів збірної команди України на ХХХ Всесвітній літній Універсіаді у м. Неаполі: Нагороджено медаллями «За працю і звитягу»:

РОДІОНОВА Сергія Валентиновича — тренера-викладача бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема;

РОДІОНОВУ Наталію Валентинівну — тренера-викладача бронзових призерів зі стрільби з лука Родіонової Поліни та Овчиннікова Артема.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки вітає спортсменів та тренерів з державними нагородами України. 

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів