Дівчата закладів професійної освіти Миколаєва змагалися за першість у баскетболі 3х3

1673

 

Протягом 19-20 лютого 2019 року на базі Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг відбулися змагання з баскетболу 3х3 серед команд дівчат закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва. Організатор змагань – Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь 7 команд: Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, Вищого професійного училища № 7, Надбузького професійного аграрного ліцею, Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, Вищого професійного училища № 21, Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, Миколаївського професійного промислового ліцею, Вищого професійного училища технологій та дизайну.

20 лютого переможниці групових ігор змагалися за розподіл місць у фіналі. Під час фінальних ігор панувала емоційна напруга та неабияке бажання вибороти перемогу.

Врешті-решт за підсумком проведених змагань з баскетболу 3х3 суддівська колегія визначила місця які посіли команди-учасниці:

І місце – команда Миколаївського професійного промислового ліцею;

ІІ місце – команда Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг;

ІІІ місце – команда Миколаївського Вищого професійного училища технологій та дизайну.

Начальник відділу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юсупова С. В. нагородила команди дипломами та грамотами.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів