До ECOlympic долучились студенти машинобудівної академії

777

24 вересня Відділенням НОК України в Донецькій області був реалізований Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт #OlympicLab за напрямком ECOlympic, засновником якого є Національний олімпійський комітет України. Учасниками заходу стали студенти спеціальності «фізична культура і спорт» Донбаської державної машинобудівної академії в місті Краматорськ.

«ECOlympic – це проєкт, який з’явився завдяки програмі Міжнародного олімпійського комітету за програмою «Юні лідери змін», – розповів відповідальний секретар відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора. Його мета – стимулювати активну діяльність молодого покоління, спрямовану на збереження балансу в природі та захист екології, використовувати потужні канали спорту та розповідати молоді як про спорт, так і про проблеми екології.

Декан факультету Євген Мироненко наголосив, що збереження навколишнього середовища, формування національної культури чистоти є невід’ємною складовою в діяльності майбутніх тренерів та викладачів фізичного виховання.

Юнаки та дівчата охоче долучились до прибирання бульвару Машинобудівників. Завдяки сприянню керівництва академії, управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА та Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України бульвар став чистішим напередодні свята Дня машинобудівників. 

На згадку про участь у заході кожен студент отримав подарунки від Національного олімпійського комітету України та регіонального відділення.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів