DO like OLYMPIANS на Донеччині

792

По завершенню Олімпійського тижня відділення НОК України в Донецькій області разом з Донецьким обласним відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України продовжує реалізовувати проєкти Національного олімпійського комітету.

Так, 8 жовтня учні Краматорської ЗОШ № 6 стали учасниками Всеукраїнського заходу для дітей DO like OLYMPIANS, що має на меті формування свідомості молоді щодо корисності та необхідності занять фізичною культурою і спортом.

Майже 30 учнів шостих класів долучились до пізнавальних та рухових активностей на спортивному майданчику навчального закладу. Представник Донецького обласного відділення КФВС МОН України, майстер спорту України з боротьби греко-римської Максим Сорока розповів про історію виникнення Олімпійських ігор. Незвичайним виявився для дітей вид спорту боротьба греко-римська, якою займався чемпіон. Тому багато питань від учнів були пов’язані саме з цим. Спортсмен охоче відповідав на всі запитання, а потім провів запальну руханку.

А далі на учасників заходу чекали різноманітні естафети. За звання найкращих змагались три команди. Капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та вибороти перемогу. Але сили були рівні, тож перемога стала спільною.

Позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України отримав кожен учасник проєкту. Переможці олімпійської вікторини були заохочені окремим сувенірами, а навчальному закладу була вручена олімпійська література.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

 

Коментарі

коментарів