До Оліміпійської вітальні завітали одразу двоє гостей Любов Попова та Максим Приходько

100

17 березня до Олімпійської вітальні завітали одразу два гостя Любов Попова –  переможниця Чемпіонату світу з фітнесу в категорії «Фізик» та володарка Кубку світу з бодібілдингу і її тренер Максим Приходько – суддя міжнародної категорії з бодібілдингу, генеральний секретар Національної федерації бодібілдингу України, віце-президент ФББУ міста Києва, віце-чемпіон Європи, неодноразовий призер Кубку України, наставник великої кількості чемпіонів світу IFBB і міжнародних змагань.

Онлайн проєкт «Олімпійська вітальня» організований Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України, Луганським, Донецьким обласними відділеннями та Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, за сприянням Булатової Марії Михайлівни, президент Олімпійської академії України, завідувач кафедри історії спортивного та олімпійського руху Національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор педагогічних наук, професор, академік Української академії наук.

До цього етеру Вітальні долучилось близько 200 учасників, серед яких були й відомі спортсмени – Олександр Дубовий, переможець і призер міжнародних змагань з богатирського багатоборства і пауерліфтингу, директор Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ ім. Т. Шевченка, Сергій Смелик, учасник Олімпійських ігор, переможець різних міжнародних змагань з легкої атлетики та Микола Бараннік, чемпіон і рекордсмен світу з пауерліфтингу.

Пані Любов розповіла про свою спортивну кар’єру, про свої тренування та підготовку до світових та всеукраїнських змагань, про свою спортивну мотивацію, відповідала на безліч питань від юних слухачів про правильне харчування, режим та дисципліну свого дня, надала безліч порад, які будуть корисними як спортсменам початківцям, так і любителям.

 Максим Приходько також розповів про свої спортивну та тренерські кар’єри. Також були й від нього поради та настанови для спортсменів, які прагнуть розвиватись у напрямку культуризму. На питання як він ставиться до перемог своїх підопічних, адже тренери завжди в тіні, відповів, що, на від відміну від спортсмена, для нього це подвійна перемога – перемога спортсмена, якого він тренує і його перемога як гарного тренера.

За традицією були визначені переможці найкращих питань, які отримають подарунки від Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Щирі слова подяки гостям Вітальні за їх прагнення до постійного вдосконалення своїх здібностей, за їх вершини, до який вони прагнуть і за гарний приклад підростаючому поколінню.

Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів