До уваги представників ЗМІ

1102

Прес – анонс!

У Слов’янську відбудеться регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри» та товариський матч між командами полісменів.

У суботу, 23 лютого, у м. Слов’янськ відбудеться регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», що організований за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України та за сприяння Федерації футболу Донецької області й Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Сім змішаних команд із міст Слов’янська, Краматорська та Маріуполя змагатимуться за право потрапити до фіналу у Києві, що відбудеться вже 23 березня. Протягом кількох місяців дівчата та юнаки тренувалися під керівництвом полісменів – інспекторів патрульної поліції та ювенальної превенції.

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити фінал регіонального етапу футбольного турніру «Кубок Довіри».

Програма заходів:

11.00 – 11.20 Парад  відкриття.

11.20 – 13.20 Матчі між дитячими командами.

14.30 -14.50 Фінальний матч та  поєдинок за третє місце серед дитячих команд.

14.50 – 15.15 Товариський матч між командами полісменів.

15.20 Церемонія  нагородження  учасників та переможця регіонального етапу       футбольного турніру «Кубок Довіри».

Місце проведення: місто Слов’янськ, вул. Вокзальна, 59, КДЮСШ   

В церемонії нагородження візьмуть участь:

  • Ірина Макаревич – координаторка проекту «Кубок Довіри», БФ «Розвиток футболу України».
  • Данило Дичко – виконуючий обов’язки Президента Громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області».
  • Михайло Чинчевич – заступник начальника Слов’янського ВП ГУНП в Донецькій області підполковник поліції.
  • Олександр Малиш – командир батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції ДПП капітан поліції.
  • Ігор Нестеренко – начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Акредитація для ЗМІ: на місці за редакційними посвідченнями.

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджують соціальний проект «Кубок Довіри».

Мета проекту: налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а розвиток уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

У листопаді 2018 року 39 представників правоохоронних органів Донецької області пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання полісмени сформували змішані дитячі команди віком 13-14 років та провели з ними тренування.

Коментарі

коментарів