Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України долучилось до участі у міжнародній конференції

285

17 лютого розпочала роботу VII Міжнародна науково-практична конференція «Педагогіка й сучасні аспекти фізичного виховання». Організатором вже котрий рік поспіль виступає Донбаська державна машинобудівна академія. В цьому році до участі долучились представники Польщі, Молдови, Вірменії, Казахстану, Білорусі та багатьох вищих навчальних закладів України.

Основними напрямками роботи конференції визначено наступне:

  • актуальні питання наукових досліджень фізичного виховання у закладах вищої освіти;
  • професійна підготовка майбутніх фахівців із фізичного виховання та спорту у закладах вищої освіти
  • фізичне виховання та спорт різних груп населення;
  • оздоровча фізична культура;
  • практичні аспекти психофізичної реабілітації та соціальної адаптації осіб з обмеженнями життєдіяльності;
  • теорія і практика корекційної роботи та ортопедагогіки;
  • взаємодія відділень спортивних організацій, НОК України з кафедрами фізичного виховання вищих навчальних закладів в напрямку розвитку фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя, популяризації фізичної культури та спорту серед студентів.

Учасників конференції привітали ректор ДДМА Віктор Ковальов, а також начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та відповідальний секретар відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Протягом двох днів на учасників очікує робота в різноманітних секціях з обговорення та вирішення актуальних питань фізичного виховання в закладах вищої освіти, а також обмін досвідом щодо популяризації олімпійського руху серед студентів.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів