Досягнення столичних студентів на Європейських університетських іграх

560

Європейські університетські ігри тривають і збірна України продовжує вражати гарними результатами. На сьогодні в активі наших спортсменів 7 золотих, 13 срібних та 8 бронзових медалей.

Цими днями проходили змагання з футболу, де чоловічу команду України представляли студенти столичного Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ (колись КНТЕУ). В своїй першій грі в групі вони отримали впевнену перемогу над студентською збірною командою Німеччини з рахунком 3:0. Наступна гра проти угорської команди, з рахунком 1:0, дала їм змогу пройти у півфінал, де вони зіграли проти іспанської команди. В основному часі наші вийшли у нічию 1:1. Але змогли подолати іспанців серією пенальті з рахунком 6:5! 

Вийшовши у фінал наші студенти футболісти ДТЕУ зіграли проти студентів з Румунії. В основний час отримали нічию – 0:0, голів також не було у екстра таймах. Доля футбольного титулу вирішувалась через серію пенальті, але, на жаль, з рахунком 8:7, перемогли студенти з Румунії. Наші футболісти додали до скарбниці нагород срібну винагороду з чим ми їх вітаємо!

Також гарні результати продемонстрували наші дзюдоїстки з Олімпійського фахового коледжу ім. І. Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України. Чижевська Анастасія отримала срібло у ваговій категорії 57 кг та Ірина Логойда виборола бронзу у ваговій категорії 78 кг.

Вітаємо з перемогами наших столичних студентів, пишаємось їх досягненнями та бажаємо їм гарного настрою й нових перемог!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів