Друга медаль Марини Бех-Романчук  в сезоні «Діамантової ліги»

310

2 червня 2023 року на етапі «Діамантової ліги» у Флоренції (Італія) хмельничанка Марина Бех-Романчук  стала третьою в стрибках у довжину. А змагалися з нею в стрибковому секторі стадіону «Luigi Ridolfi» найтитулованіші легкоатлетки сьогодення в цьому виді: олімпійська чемпіонка німкеня Малайка Мігамбо, чотириразова переможниця Діамантової ліги, дворазова чемпіонка Європи сербка Івана Вулета, діюча чемпіонка Європи в приміщенні британка Жазмін Соєрс, віцечемпіонка світу Есе Бруме з Нігерії, місцева зірка – срібна призерка Євро-2023 в приміщенні Ларісса Япічіно

BERLIN, GERMANY – FEBRUARY 10: Maryna Bekh-Romanchuk of Ukraine competes in Women’s Long Jump during the ISTAF Indoor Berlin at Mercedes-Benz Arena on February 10, 2023 in Berlin, Germany. (Photo by Maja Hitij/Getty Images)

 А боротьба за призові місця між ними відбувалась таким чином.

 Після стартових спроб хмельничанка розташувала на проміжному другому місці — позаду 20-річної Япічіно, що перестрибнула Марину на 20 сантиметрів, продемонструвавши 6,79 м.

 На другій позиції Бех-Романчук трималася до четвертої спроби. Саме тоді її випередила американка Тара Девіс-Вудголл, стрибнувши 6,74 м. Натомість українка свій результат не змогла покращити.

 Після 5 спроб саме між Бех-Романчук, Япічіно та Девіс-Вудголл розгорнулася боротьба за розподіл місць на подіумі. Марина у вирішальній 6-й спробі зробила заступ і підсумковий результат не поліпшила — третє місце, Бруме четверта (6,58 м). Ще в сантиметрі позаду  Малайка Мігамбо (6,57м).

 «Бронза» для Марини стала другою нагородою на цьогорічній «Діамантовій лізі» , адже напередодні здобула «срібло» етапу Ліги в Рабаті у потрійному стрибку. 

 На змаганнях у Флоренції виступила також наша землячка – вихованка Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, а нині представниця Донецької області Вікторія Ткачук, яка бігову дистанцію 400 м з бар’єрами завершила п’ятою (54,71 сек), а найкращий результат сезону в світі показала голландка Фемке Бол (52,43 сек). 

 Гордимося і вболіваймо за подолянок, котрі гідно тримають спортивний фронт! Все буде Україна!

 За інформацією першого заступника голови відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів