Друга медаль у скарбничці України на Всесвітній Універсіаді!

703

Українські спортсмени-студенти продовжують завойовувати призові місця на ХХХІ Всесвітній зимовій Універсіаді в Лейк-Плесіді (США).

Дмитро Мазурчук і Віталій Гребенюк стали бронзовими призерами у командних змаганнях з лижного двоборства. Заявку на успіх хлопці зробили вже на трампліні, виконавши стрибки відповідно на 86,5 і 86 метрів. І захистили своє третє місце на лижні, не давши шансів суперникам наздогнати їх.

Дмитро представляє Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, Віталій – Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію імені Тараса Шевченка.

Браво! Щирі вітання!

Гірськолижниця Анастасія Шепіленко посіла 9 місце у змаганнях з гігантського слалому.

У другій спробі студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Боберського показала другий час серед усіх учасниць, але забагато було втрачено під час першого спуску.

Анастасія Мацола (Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет») стала 47-ю, а Катерина Шепіленко (Львівський державний університет фізичної культури імені Боберського), на жаль, не фінішувала у першій спробі.

Золото і срібло тут дісталося німкеням, бронза – у шведки.

Відбулися також чергові гонки лижників: 5 кілометрів «класикою» у жінок і 10 кілометрів – у чоловіків.

Найкращим з українців у змаганнях хлопців став Руслан Денисенко. 10 км класичним ходом студент Сумського державного педагогічного університету імені Макаренка пройшов за 26хв 6,6с – і це 19-й результат. Дмитро Романченко, Максим Бондар, Олег Міщенко та Олексій Кирик – далеко від лідерів.

У дівчат найвище фінішувала Анастасія Нікон (Сумський державний педагогічний університет імені Макаренка) – 38-ме місце.

18 січня українці змагатимуться у чотирьох видах спорту:

Хокей. Після потужно проведеного матчу у третьому турі групового етапу, збірна України з хокею зустрінеться з командою Японії, яка є прямим конкурентом за вихід у півфінал турніру. Поєдинок розпочнеться о 03:00.

Біатлон. Спринтерською гонкою продовжать свої змагання біатлоністи. Чоловіки свою дистанцію у 10 км розпочнуть долати о 20:05. Тут українців буде четверо: Грущак Дмитрій, Чихарь Владислав, Кінаш Степан та Боровик Роман. Городна Юлія, Городна Олена та Стеблина Лілія стартуватимуть на дистанції 7,5 км о 22:25.

Гірські лижі. Єдиним представником України серед чоловіків у гігантському слаломі буде Цибеленко Роман, який розпочав виступи з 16:30.

Лижні гонки. На лижників сьогодні чекає гонка переслідування. Змагання стартували о 16:05. Україну представлятимуть: