Другий етап літньої Універсіади з баскетболу закінчився у Запоріжжі

1331

У Запоріжжі добіг завершення Другий етап літньої Універсіади України з баскетболу. На базі Запорізького національного технічного університету за право вийти до зонального етапу сперечалися наступні команди:

  • Запорізький національний технічний університет;
  • Запорізький національний університет;
  • Класичний приватний університет;
  • Збірна коледжів (Запорізький металургійний коледж/Запорізький будівельний коледж).

Протягом трьох днів студенти зіграли між собою по колу. І якщо у перші два дні фаворити – команди ЗНУ та ЗНТУ, буквально трощили опонентів. То у заключний ігровий день інтригу подарувала саме зустріч аутсайдерів – в поєдинку за третє місце між збірною коледжів та КПУ до останнього не можливо було передбачити переможця – команди грали очко в очко до фінальної сирени, яка у підсумку зафіксувала мінімальну перевагу збірної коледжів 76:75. У зустрічі за перше місце діючий чемпіон студентської баскетбольної ліги України – команда ЗНТУ, впевнено перемогла ЗНУ 119:70 та вийшла до наступного раунду змагань.

Третій, зональний, етап літньої Універсіади України відбудеться у лютому-березні 2019 року, а фінальний заплановано на квітень. Нагадаємо, змагання проходять під егідою  Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та Спортивної студентської спілки України, спільно з Федерацією баскетболу України.

Результати ігор ІІ етапу літньої Універсіади України з баскетболу наступні:

ЗНУ – Збірна коледжів (107:33);

ЗНТУ – КПУ (148:42);

ЗНУ – КПУ (133:43);

ЗНТУ – Збірна коледжів (144:52);

Збірна коледжів – КПУ (76:75);

ЗНТУ – ЗНУ (119:70).

Розташування команд:

  1. ЗНТУ; 2. ЗНУ; 3. Збірна коледжів; 4. КПУ.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів