Другий день Європейських ігор єдиноборств серед учнів: Україна продовжує розривати

1263

У другий день змагань на European Open School Combat Games в Белграді (Сербія) наші збірники знову домінували в усіх видах спорту, в яких заявлені.

Медальну скарбничку поповнили:

  • самбо – 22 медалі: 12 золотих, 5 срібних, 5 бронзових
  • греко-римська боротьба – 13 медалей: 4 золоті, 4 срібні, 5 бронзових
  • вільна боротьба – 14 медалей: 6 золотих, 5 срібних, 3 бронзові
  • боротьба жінки – 14 медалей: 4 золоті, 6 срібних, 4 бронзові
  • тхеквондо ВТФ – 53 медалі: 26 золотих, 15 срібних, 12 бронзових
  • дзюдо – 19 медалей: 5 золотих, 5 срібних, 9 бронзових

Валерія Семчук, чемпіонка Європейський ігор єдиноборств серед учнів з самбо: «Дуже дякую ЗСУ, що боронять нашу країну, і зокрема, дали мені можливість боротися сьогодні на таких великих змаганнях. Для мене це перший турнір міжнародного рівня, і я щаслива, що сюди потрапила!».

Ірина Хрящевська, тренер збірної м. Києва з дзюдо: «Діти виступили дуже класно. Усі задоволені. Для дітей це велике щастя – в такий час виїхати на міжнародні змагання. Україна переможе!».

Третій день European Open School Combat Games присвячено освітньо-культурній програмі. Школярі побувають на екскурсіях, дізнаються багато нового про Сербію та її культуру.

Медалісти:

САМБО

З феноменальним результатом завершили виступи на Європейських іграх єдиноборств серед учнів українські самбісти. До 19 медалей у перший день наші учні додали ще 22 у другий!

Ось імена чемпіонів і призерів.

Золото сьогодні здобули:

Нікіта Киреєв – ЗОШ № 15 м. Ніжин

Ізабелла Лось – Гімназія №40 м. Кривий Ріг

Валерія Каніковська – ЗОШ №65 м. Одеса

Каріна Раус – ЗОШ №222 м. Київ

Анна Турко – Ліцей №15 м. Івано-Франківськ

Лілія Язикова – ЗОШ №10 м. Суми

Валерія Семчук – Гімназія №1 м. Надвірна

Ангеліна Онопрійчук – Ліцей №26 м. Луцьк

Іван Дзяворук – ЗОШ №28 м. Хмельницький

Артур Яєчник – ЗОШ №26 м. Тернопіль

Роман Гарбуз – Ліцей №4 м. Одеса

Дмитро Бондар – Ліцей с. Голозубинці

Срібні медалісти:

Іван Мацьків – Гімназія м. Надвірна

Матвій Турчин – ЗОШ № 15 м. Ніжин

Валерія Вальченко – ЗОШ №1 м. Охтирка

Христина Крисан – Гімназія №1 м. Надвірна

Аліна Смірнова – ЗОШ №1 м. Охтирка

Бронзові призери:

Тетяна Василишин – Ліцей  с. Микуличин

Вікторія Керколуб – Ліцей м. Львів

Артем Маківка – ЗОШ №26 м. Тернопіль

Михайло Лістров – ЗОШ №297 м. Київ

Ростислав Горичий – ЗОШ №43 м.Львів

Наші самбісти – беззаперечні переможці командного заліку!

Продовжили домінування на килимі і наші борці: в усіх дисциплінах маємо рясні медальні здобутки.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Золото:

Кирило Угрік – Теплодарський ліцей О.П. Медведкова

Юрій Ясінський – Ліцей ім. Т. Г. Шевченка з поглибленим вивченням англійської мови, м. Берегове

Савелій Наумов – Харківська спеціалізована школа I-III ступенів №114

Захар Маслак – Конотопський ліцей №2

Срібло:

Максим Радик – Великоберезовицький ліцей «Кемпінг»

Антон Петрина – Крюківщинський ліцей «Лідер»

Максут Султанов – Миколаївський ліцей №51

Ілля Калінчук –  Вінницький фізико-математичний ліцей №17

Бронза:

Арсенія Кутіль – Конотопський ліцей №1

Владислав Покотило – Крюківщинський ліцей «Лідер»

Владислав Солодчук – Рівненський ліцей №22

Євгеній Піший – Вараський ліцей №1

Назарій Бабінський – Тернопільська спеціалізована школа №17 ім. Володимира Вихруща

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Золото:

Владислав Кайдаков – Коломийський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»

Мірзахан Гашимов – Торецька загальноосвітня школа №6

Віктор Бороган – Теплицький Ліцей з початковою школою та гімназією

Богдан Олексієнко – Ліцей №14 «Здоровʼя» Полтавської міської ради

Єгор Горох – ЗОШ №5 м. Кам’янець-Подільський

Іван Мирошниченко – ЗОШ №124 Дніпровської міської ради

Срібло:

Іван Заліско – Львівська гімназія «ПРЕСТИЖ»

Богдан Олійник – Ліцей №14 «Здоровʼя» Полтавської міської ради

Руслан Кіт – ЗОШ №29 м. Львів

Ренат Акулов – Волноваський заклад загальної середньої освіти №1

Максим Пинязенко – Одеський ліцей №49

Бронза:

Микита Сарієв – Арцизький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа №1

Григорій Шелковенко – Академічний ліцей №2 Української міської ради

Андрій Криськевич – Хмельницьке навчально-виховне об’єднання №28

БОРОТЬБА ЖІНКИ

Золото:

Єлизавета Кулаківська – Малинський ліцей №6

Валерія Лола – Броварський ліцей №2 ім. В.О. Сухомлинського

Марія Мізюрко – Броварський ліцей №2 ім. В.О.Сухомлинського

Надія Соколовська – Полтавська ЗОШ I-II ступенів №4

Срібло:

Вікторія Гаврилів – Верхнянський ліцей Калуський р-н, Івано-Франківська обл.

Анастасія Польська – Криворізький ліцей №119

Валерія Шептор – Іваничівський ліцей №2 ім. Юрія Лелюкова

Констанція Сарбаєва – Одеський ліцей «Олімпієць»

Дарина Зайшла – Підбірцівський ліцей Львівської міської ради

Олександра Рибак – Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей м.Чернівці

Бронза:

Євгенія Друзенко – «Центр освіти ДЖЕММ»

Валерія Луценко – Лозуватський ліцей ім. Т.Г. Шевченка

Анастасія Шеремет – Ліцей №4 ім.В. Чорновола Южненської міскої ради

Дарʼя Константинова – Лозуватський ліцей ім. Т.Г .Шевченка

 

ТХЕКВОНДО ВТФ

У тхеквондо ВТФ українцям теж не було рівних. Другий день змагань на Європейських іграх єдиноборств приніс нам аж 43 медалі різного гатунку!

Золото:

Аліна Гузенко – Запорізька гімназія №29

Давид Гордєєв – Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка (№16)

Артем Гулаков – НВО №5 ім. С. Єфремова м. Хмельницький

Марія Заморока – Хмельницький ліцей №17

Данило Тарасенко – Ліцей «ЕКО» №198

Дарʼя Костеневич – Харківський ліцей №107

Поліна Кучерява – Ліцей №25, м. Кам’янське

Наталія Козлова – Харківська загально освітня школа №48

Даниїл Майданюк – Кам‘янець-Подільський ліцей №14

Вікторія Жибчин – Ліцей №25 Івано-Франківської міської ради

Єлизавета Мяснянкіна – КУ ССШ №1 ім. В.Стрельченка міста Суми

Артем Балака – Ірпінський Ліцей №3

Аліса Павленко – КУ ССШ №1 м.Суми

Цвєтана Погосян – Спеціалізована середня загальноосвітня школа №126, м. Дніпро

Микита Булавін – СШ №129 м. Києва

Нікіта Насадчук – Гімназія № 287 м. Київ

Михайло Копєйкін – Середня загальноосвітня школа № 140 м. Київ

Мурат Аскеров – Фаховий економічний коледж ДВНЗ КНЕУ ім. Вадима Гетьмана м. Київ

Тимур Голуб – Ліцей” №157 Оболонського району міста Києва

Самір Мірзоєв – Миколаївський Професійний Ліцей

Матвій Форостюк – Ліцей №157 Оболонського району міста Києва

Дарʼя Ткач – Вінницький гумантарний ліцей №1 ім. М.І. Пирогова

Архіп Шульженко – Ліцей №16 Кам’янської міської ради

Ярина Костюк – Іваниківський ліцей Богородчанської селищної ради

Роман Годима – Рівненський ліцей №27

Тетяна Шевчук – Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького

Срібло:

Анастасія Каряка – Запорізька гімназія № 86

Олена Понізовська – Мавковицький навчально-виховний комплекс Городоцької міської ради

Єгор Зотов – Запорізький Колегіум «Елінт»

Марія Романенко – Кам‘янець-Подільський ліцей №5

Ілля Головатюк – Вінницький ліцей №22

Роман Кумар – Вінницький ліцей №31

Катерина Ступак – Полтавська гімназія «Здоровʼя» №14

Вероніка Рожанська – Іваниківський ліцей Богородчанської селищної ради

Влада Редька – Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15

Андрій Григорчук – Ірпінський Ліцей №3

Прохор Набока – Гімназія №130 м. Дніпро

Артем Фугело – Ліцей” №157 Оболонського району міста Києва

Ілля Шевчук – Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького

Арсенія Насібян – Гімназія № 15 м. Новомосковськ

Владислав Ободзінський – Харківська ЗОШ №158

Бронза:

Христина Кучер – Погребищенський ліцей №1

Єлизавета Логачова – Спеціалізована школа №49 м. Київ

Марія Скочеляс – НВК№10 м.Хмельницького

Марія Леонова – Спеціалізована школа №7 ДМР

Ірина Чесалкіна – Вінницький фізико-математичний ліцей №17

Анна Брикіна – Ліцей ім. В’ячеслава Чорновола Івано-Франківської міської ради

Варвара Нефьодова – Сумська загальноосвітня школа №6

Дмитро Нагайцев – КУ ССШ №1 ім. В. Стрельченка м. Суми

Денис Малащук – Ліцей № 18 міста Новомосковськ

Богдан Гарькавий – Гімназія №130 м. Дніпро

Єва Король – Бучанський ліцей №9

Тимофій Козюра – ЗОШ І-ІІІ ступенів Запорізької міської ради

ДЗЮДО

Результати українських дзюдоїстів у другий день змагань Європейських ігор єдиноборств серед учнів – 7 золотих, 3 срібні і 8 бронзових нагород.

Золото:

Артем Татарін – Спеціалізована школа №251 м. Київ

Зореслав Семененко – Роменська загальноосвітня школа I-III ступенів №1

Іван Другов – Охтирська ЗОШ l-lll ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича

Максим Савченко – Роменська загальноосвітня школа I-III ступенів №10

Кірі Степанченко – м. Київ ЗОШ №159 І-ІІІ ступенів

Софія Горяшина – Горішньоплавнівська СЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів

Владислав Матвійчук – м. Київ Гімназія №136

Срібло:

Олексій Кальницький – Спеціалізована школа №14 ім. С.Ф.Грушевського м. Київ

Валерія Шульженко – Сумська загальноосвітня школа I-III ступенів №20

Каріна Канаковська – Герасимівський заклад загальної середньої освіти Роменської міської ради

Бронза:

Арсен Семьонов Вікторія Воропаєва – Великодальницький ліцей №2

Уляна Соляник – Гімназія «Потенціал» м. Київ

Артур Денисюк – Ліцей «Ангстрем» м. Київ Катерина Черняк – Школа I-III ступенів №6

Іван Ткаченко – Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17

Анна Кузняк – Хмельницька СЗОШ №18 І-ІІІ ступенів імені Вячеслава Чорновола

Максим Пархоменко – Львівська СЗОШ №45

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів