Два срібла для України у художній гімнастиці: підсумки другого дня змагань на Всесвітній літній Універсіаді

603

Першу медаль для студентської збірної України на Універсіаді в Ченду (Китай) здобула Христина Погранична – студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського стала другою в індивідуальному багатоборстві. Також Христина кваліфікувалася до усіх чотирьох фіналів в окремих вправах: з обручем, мʼячем, стрічкою і булавами.

Христина Погранична: «Дякую всім, хто мене підтримував, дякую всій Україні! Я відчуваю цю шалену підтримку і виступала для вас, для цілої України і для себе в задоволення. Емоції зашкалюють! Будемо ще більше працювати і ще краще виступати. Слава Україні! Героям слава!».

 Ще одне срібло – також у художній гімнастиці. За сумою двох вправ – із пʼятьма обручами і з трьома стрічками та двома мʼячами – другий результат в груповому багатоборстві у нашої команди:

  • Ніколь Красюк (Національний університет фізичного виховання і спорту України)
  • Дарʼя Щербакова (Національний університет фізичного виховання і спорту України)
  • Марта Борис (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського)
  • Анастасія Пташник (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського)
  • Діана Довганюк (Національний університет фізичного виховання і спорту України)
  • Дарія Іваник (Львівський національний університет імені Івана Франка)

Тренери студентської збірної з художньої гімнастики на Універсіаді – Ірина Руда і Христина Родевич.

Завершили виступи в Ченду наші ушуїсти –  Орина Іванова з Державного торгівельно-економічного університету і Олексій Колісник з Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Напередодні, нагадаємо, у них було два десятих місця, в неділю ж Орина Іванова стала шостою у вправах з мечем – тайцзи цзянь.

Олексій Колісник: «Це дуже масштабні змагання, приїхало дуже багато країн. Було певне хвилювання, адже давно не було змагань такого рівня. Та загалом нам дуже сподобалося. Гадаю, на даному етапі я зробив свій максимум. Є над чим працювати – тож будемо вдосконалюватися.

Підтримуйте Україну, підтримуйте воїнів, які боронять нашу країну. Донатьте на ЗСУ!».

Орина Іванова: «Було багато спортсменів з країн Азії, відповідно дуже висока конкуренція в ушу. Боротися було важко, але ми боролися. Особливо рада своєму шостому місцю. Повертаємося додому, щоб працювати далі».

Поки що не вдається зачепитися за високі місця українським дзюдоїстам. Сьогодні Анастасія Антіпіна (до 63 кг, Сумський державний університет), подолавши перший раунд, у другому поступилася майбутній чемпіонці – Кірарі Ямагучі з Японії.

Михайло Свідрак (до 81 кг, Західноукраїнській національний університет) поступився уже в стартовій сутичці.

Розпочали виступ у командному турнірі українські бадмінтоністи: Марія Столяренко і Анастасія Єрохін з Харківського політехнічного інституту та Вʼячеслав Яковлев і Володимир Колузаєв з Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. У стартовому матчі групового етапу вони поступилися фаворитам з Південної Кореї – 0:5. Попереду ще три зустрічі – зі Швейцарією, Індією та Японією.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів