Два золота та два срібла за один день!

1743

Чим ближче до закінчення Універсіади, тим більше наші спортсмени включаються у боротьбу за нагороди. Сьогодні ми маємо подвійний дуплет з двох срібних та двох золотих медалей. Сподіваємося, що останні дні Універсіади будуть не менш продуктивними.

Приємні сюрпризи для вітчизняних вболівальників розпочалися вже з самого ранку.  У спортивній ходьбі на 20 км у першу десятку потрапило одразу три українки. Олена Собчук з часом 1:38:40 стала  шостою, одразу за нею фінішну стрічку перетнула Марія Філюк (1:38:56), а Валентина Мирончук з часом 1:40:34 завершила гонку 9-ою. Такий результат дозволив нашим атлеткам у командному заліку посісти друге місце, а отже здобути срібло Універсіади.

На цьому «срібні» подарунки для нас не закінчилися. Наші грації – Олена Д’яченко, Вікторія Фотієва, Валерія Ханіна, Дар’я Мурай та Анастасія Возняк – у командному багатоборстві за підсумками двох днів також стали другими. Основна боротьба за золото розгорнулася між українками та росіянками. У своєрідній дуелі в вправах з булавами та обручем наші дівчата дуже впевнено перемогли конкуренток – 24,350 балів проти 23,050 балів. Втім, у програмі з м’ячем, яка була вчора, виступили не так впевнено і пропустили росіянок уперед – 21,675 балів на 24,200. Тож друге місце у українок, з чим ми їх і вітаємо!

А ось у другій половині змагального дня на нас чекали лише золоті медалі. Їх було дві і принесли їх легкоатлетки. Ірині Климець просто таки не було рівних у секторі для метання молоту. Конкуренція у Іри була дуже висока, адже у фіналі брала участь чинна рекордсменка Універсіади Мальвіна Копрон з Польщі, яка два роки тому метнула снаряд на 76,85 м. Утім, цьогоріч полячка виступила не так впевнено і найкраща її спроба була лише на 70,89 м. Натомість українка у п’ятій спробі зуміла зібрати всі свої сили і показала найкращий результат – 71,25 м. І таким чином принести для збірної України друге золото Універсіади.

Не встигли ми насолодитися церемонією нагородження Ірини Климець, як менш ніж за 10 хвилин для нас прийшла ще одна приємна звістка. Ольга Корсун з особистим рекордом 13,90 м стала найкращою у потрійному стрибку. Шлях до медалі був дуже важким – перед останньою спробою Оля була лише четвертою, втім це був її день! Останній стрибок українка виконала просто бездоганно, чим, здається, приголомшила своїх конкуренток, адже і Евеліс Таварес де Вейга з Португалії і Нейя Філіпіч зі Словенії, які стрибали після нашої спорстменки, свої спроби змарнували.

Цікаво, що у цьому фіналі виступала ще одна українка – Анна Красуцька, яка з результатом 13,56 м завершила змагання шостою.

Тож в активі збірної України на десятий день Всесвітньої Універсіади 3 золота, 4 срібла і 3 бронзи і займає 16 загальнокомандне місце.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів