ДЮСШ – «Атлет»: футбол – це сила

1099

2 червня відбулась дружня нарада представників Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з адміністрацією дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» в Дарницькому районі столиці, якій в цьому році виповнюється 50 років.

Загалом зустріч була присвячена дитячому футболу, адже на базі ДЮСШ «Атлет» створений однойменний футбольний клуб з досить потужною матеріально-технічною базою, який має в своєму активі стадіон зі штучним покриттям та футбольний майданчик (критий футбольний майданчик). Основною метою діяльності клубу є можливість надання випускникам дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» продовжувати вдосконалювати свою професійну майстерність – команди старших вікових груп беруть участь в чемпіонатах України дитячо-юнацької футбольної ліги.

Одним з ключових питань зустрічі стало обговорення створення і подальший розвиток футбольних команд серед дівчат. Адже всі умови для спортивного вдосконалення вихованців школи створені, що дає змогу залучати до школи велику кількість нових учнів, що люблять футбол і прагнуть навчатися азам справжньої майстерності цієї чудової гри.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів