Дзюдоїст Київщини – бронзовий призер світової серії IJF у Катарі

560

Яків Хаммо, магістрант ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Національного університету державної фіскальної служби України, який виступає у ваговій категорії понад 100 кілограмів, став бронзовим призером турніру Masters, який проходить у Досі (Катар).

На своєму шляху до п`єдесталу наш дзюдоїст здолав чотирьох суперників, зокрема віцечемпіона світу та Олімпіади у Ріо-2016 японця Хісайосі Харасаву, поступившись при цьому лише легенді світового дзюдо французу Тедді Рінеру.
Також слід зазначити, що ця нагорода стала першою для нашого спортсмена на змаганнях категорії Masters, з чим його і вітаємо!
Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України