Естафета пам’яті пройшла на Київщині

2169

8 травня, в День пам’яті та примирення, в селищі Гребінки Васильківського району відбулася традиційна XXV-та легкоатлетична естафета присвячена пам’яті загиблих в другій світовій війні. Вона була організована і проведена Васильківською районною дитячо-юнацькою спортивною школою та сектором молоді та спорту відділу освіти Васильківської РДА.

На параді відкриття з словами привітань до спортсменів звернулись: голова Васильківської РДА Одинець Владислав Іванович, селищний голова Гребінок Збаращенко Наталія Сергіївна, ветеран війни, праці та фізичної культури-тридцятирічний керівник спорту на Васильківщини, якому йде 94-й рік – Муха Микола Савович.

Естафета брала свій початок біля пам’ятника Слави Гребінок і проходила по центральній вулиці селища. В змаганнях прийняло участь 24 команди загальноосвітніх шкіл Васильківського району, а це близько 400 спортсменів.

Спочатку були проведені 5 попередніх забігів по п’ять команд, переможці яких виходили до фіналу, де мали право боротися за медалі естафети.

В підсумку безкомпромісної боротьби в попередніх забігах естафети в фінал вийшли найсильніші команди, які і розіграли нагороди ювілейної легкоатлетичної естафети.

Фінальний забіг пройшов напружено та цікаво, адже програма естафети була останнім видом Спортивних ігор школярів Васильківщини, тому боротьба йшла за кожну секунду, за кожний заліковий бал.

В підсумку, місця в фіналі розподілились по порядку приходу на фініш:

1 місце – Глевахівська ЗОШ (тренер Сухомлин О.М.);

2 місце – ОНЗ Гребінківський НВК (тренер Москалюк Н.В);

3 місце – Калинівська ЗОШ №2 (тренер Тітароук В.О.);

4 місце – Плесецька ЗОШ (тренер Фоя М.Ф.);

5 місце – ОНЗ Путрівський НВК (тренер Кучма В.М.).

Всі інші 25 команд зайняли місця в турнірній таблиці згідно показаного часу в попередніх забігах.

Вітаємо всіх учасників, переможців та призерів XXV-ої Легкоатлетичної естафети пам’яті та примирення! Вітаємо всіх, з святом перемоги над нацизмом в Европі!

Київське обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів