European Universities Combat Championships. День 1. 9 медалей студентської збірної України

442

Два золота і сім бронзових нагород – підсумок виступу наших студентів у перший день Європейських ігор єдиноборств серед закладів вищої освіти.

Чемпіонами стали українські дзюдоїсти:

Тетяна Лімзаєва (до 52 кг, Сумський державний університет)

Артем Рось (до 73 кг, Кам’янець-Подільський національний університет імені І.Огієнка).

Також у дзюдо вибороли дві бронзи:

Антон Шугалєєв (до 73 кг, Сумський державний університет)

Сергій Неботов (до 73 кг, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова).

В карате шестеро українських студентів пробилися до фіналів, які відбудуться у неділю, ще пʼятеро здобули бронзові нагороди!

Бронза:

Юлія Палашевська (до 50 кг, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського)

Вікторія Ващишин (до 61 кг, Львівський національний університет імені Івана Франка)

Ксенія Коломійцева (до 68 кг, Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського)

Олександр Кічерман (до 67 кг, Харківський політехнічний інститут)

Олег Пащенко (до 75 кг, Сумський державний педагогічний університет імені Макаренка)

Вийшли до фіналів:

Лілія Юшина (до 55 кг, Запорізький державний медико-фармацевтичний університет)

Наталія Осадчук (до 61 кг, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені Ушинського)

Юрій Мосійчук (до 60 кг, Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського)

Владислав Шведа (до 67 кг, Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова)

Валентин Найда (до 67 кг, Національний Університет фізичного виховання і спорту України)

Костянтин Яненко (до 75 кг, Національний Університет фізичного виховання і спорту України)

Вдало стартували у Хорватії і українські кікбоксери: виграли шість із семи поєдинків.

До півфіналів пробилися:

Данило Матяш (К1, до 67 кг, Дніпровський державний аграрно-економічний університет);

Аміль Мєхтієв (К1, до 67 кг, Запорізький національний університет)

Ігнат Грінченко (К1, до 71 кг, Київський політехнічний інститут Імені Ігоря Сікорського)

Єгор Яровий (фул-контакт, до 67 кг, Національний університет фізичного виховання і спорту України)

Євгеній Вовк (фуг-контакт, до 75 кг, Черкаський державний технологічний університет)

Святослав Гасюк (К1, до 75 кг, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка).

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів