Фахівці фізичного виховання Сумщини діляться досвідом

445

Обласне методичне об’єднання викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Сумської області відбулося 25 жовтня в онлайн-форматі.

Начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ у вступному слові проінформував фахівців про організацію фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед студентської молоді в умовах сьогодення.

Доповідачі ознайомили учасників з нагальними питаннями, серед них: особливості проведення занять з фізичного виховання під час дистанційного навчання, упровадження елементів новітніх технологій в організації фізичного виховання в умовах дистанційного навчання, використання підручних засобів на заняттях фізичної культури під час дистанційного навчання.

На завершення педагоги ділилися досвідом роботи в умовах воєнного стану для підвищення ефективності занять у закладах фахової передвищої освіти, керівників та викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провело засідання методичної ради керівників фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти.

Начальник філії Олександр Манахін проінформував фахівців, що незважаючи на дію воєнного стану, прийнято рішення про проведення обласних спортивних ігор серед студентів закладів фахової передвищої освіти.

Він ознайомив учасників засідання з особливостями проведення спортивно-масових заходів під час воєнного стану, зосередивши увагу на заходах безпеки у разі оголошення повітряної тривоги.

Учасники методичної ради обговорили та затвердили Регламент проведення обласних спортивних ігор. Всі змагання з видів спорту за програмою спортивних ігор будуть проводитись лише на спортивних спорудах при наявності укриття.

Також керівники фізичного виховання поділились досвідом проведення занять з фізичної культури при змішаній формі навчання під час дії воєнного стану.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів