Фахівці з фізичного виховання закладів Запорізької області зустрілися у Музеї Феноменальної Сили

274

Спортивний актив Запоріжжя єднається всупереч всім обставинам військового часу. Зараз у прифронтовому місті фахівці фізичного виховання не мають можливості працювати в очному форматі та  зустрічатися з колегами під час змагань. Однак, продовжують спілкуватися, ділитися досвідом онлайн-роботи з молоддю та підтримувати один одного у непрості часи.

Цієї п’ятниці відбулася неформальна зустріч фахівців з фізичного виховання закладів освіти різних типів Запорізької області, ініціатором якої стало обласне методичне об’єднання спеціалістів з фізичного виховання дітей і підлітків у закладах освіти Запорізької області, зокрема його керівник Олена Аксьонова.

Попри безпрецедентну ранкову атаку росіян на Запоріжжя (по місту було випущено 17 ракет!), активісти вирішили не скасовувати запланований візит до Музею Феноменальної сили – унікального закладу, що розповідає про історію запорізького спорту. 

Спеціально для них відбулася презентація телевізійного проєкту про місцевих видатних спортсменів – “Запорізька сила” спільного виробництва музейної команди та телеканалу МТМ Запоріжжя. Працівники музею розповіли, як використовувати документальний цикл в навчально-виховному процесі та запропонували поєднати дистанційне навчання та музей. Зустріч завершилася ознайомчою оглядовою екскурсією Музеєм Феноменальної Сили. 

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів