Фестиваль з настільного тенісу серед науково-педагогічних працівників

110

 Фестиваль з настільного тенісу присвячений Дню фізичної культури і спорту України провели 8 вересня в стінах Київського національного університету технологій і дизайну  серед науково-педагогічних працівників і співробітників закладів вищої освіти Києва за підтримки Печерської районної в м.Києві державної адміністрації. 

У заході взяли участь викладачі Національного транспортного університету (НТУ), Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ), Київського національного університету технологій і дизайну (КНУТД) та Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» (НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського»). До участі приєднались також найкращі студенти і випускники цих вишів.

Змагання проводились в змішаному форматі. За результатами зіграних партій переможцем змагань став Казмірчук Володимир, майстер спорту з настільного тенісу, головний механік КНУТД, друге місце посіла Гришко Лариса – старший викладач кафедри технологій оздоровлення і спорту НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», яка є бронзовим призером чемпіонату Європи з настільного тенісу серед ветеранів, третім став випускник КНУТД Недужко Олександр.

Урочисте нагородження призерів і переможців змагань дипломами, медалями і кубками провели завідувачка кафедри фізичного виховання та здоров’я, професорка Людмила Дудурова  та старший викладач кафедри Сергій Черновський.

Щиро вітаємо призерів, переможців і учасників змагань з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту України! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення і родинного благополуччя! Дякуємо за підтримку і розвиток студентського спорту особистим прикладом!

Разом до ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів