Феєрично відбулось нагородження команд переможців і учасників волейбольних змагань “Пліч-о-пліч” у столиці

78

В Святошинському районі Києва цього тижня відбувся районний етап змагань з волейболу Спортивних шкільних ліг м. Києва в програмі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – Всеукраїнських учнівських змагань ініційованих Президентом України Володимиром Зеленським.

15 збірних дівочих і 17 юнацьких збірних команд ЗЗСО Святошинського району змагалися за право представляти свій район на міському рівні. Протягом тижня вони змагалися в підгрупах, а переможці груп зустрічалися між собою в півфінальних і фінальних етапах змагань.

Першого дня весни урочисто відбулось нагородження не лише переможців і призерів, а й кожної команди-учасниці районного етапу змагань. Всіх учасників зібрала Спеціалізована школа №40 Святошинського району м. Києва. Вітали ж шкільні команди начальники управління освіти і відділу молоді і спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Олексій Сукенників і Валентин Татарчеко, начальник відділу з питань виховної роботи та позашкільної освіти Лілія Ревуцька, директори шкіл- учасниць змагань, а також начальник Київського міського відділення КФВС МОН Сергій Бобровник і суддя Київської федерації волейболу Мирон Орлов.

Запалили церемонію нагородження під гімн проєкту Пліч-о-Пліч вихованці Денс студії ЛУНА ритмами брейк-дансу. Відрізняло церемонію нагородження також представлення команд-учасниць, бо кожна з них мала свої власні назви. Були тут і «незламні панди», і «блискавки», і «шалені бджілки», і «швидкі яструби», і «соколи Перемоги», і багато інших цікавих і надихаючих своєю назвою на перемогу команд.

Серед дівчат перемогу ж і право представляти район у міських змаганнях виборола команда Спеціалізованої школи №230 «Шалені бджілки», а у юнаків переможцем стала команда школи №35 «Вовки». Щирі вітання командам!

Окрема подяка директору школи №40, що приймала і змагання , і церемонію нагородження, Олександру Едуардовичу Полторацькому, що власноруч чудово і емоційно провів церемонію нагородження.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення і організації цих змагань, подарував дітям справжню святкову, теплу і емоційну атмосферу, адже разом -ми сила!

Разом Переможемо!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів