Фінал Cool Games-2022 – офіційно відкрито!

359

У Львові урочисто відкрили фінал четвертих всеукраїнських змагань серед учнівських команд Cool Games. 

Під час Welcome Party 25 команд з усіх регіонів України, окрім окупованого Криму, які перемогли в регіональних відборах, дізналися суперників по груповому раунду.

Також було проведено жеребкування міх-турніру. Це новий формат на Іграх, тут діти з різних міст “перемішуються” між собою і формують абсолютно нові команди. В максимально короткий термін їм потрібно налагодити командні зв’язки, щоб з найкращого боку проявити себе на змаганнях.

Четверті Cool Games унікальні: вони проводяться серед дітей Захисників України.

“Cool Games-2022 відкриті! Це найважливіші наші ігри, адже вони присвячені Захисникам України! До Львова з‘їхалися діти з усієї країни, їх батьки –  Герої. Вони боронять нашу країну на всіх фронтах: це і воїни ЗСУ, територіальної оборони, медики, енергетики та волонтери. Є вчителі, чиї школи розбомбили, є судді, які взяли відпустку і повернулись з найгарячіших точок війни, є діти, чиї батьки були в полоні чи вбиті кулею снайпера. Ми зібрали усіх, щоб відволікти від важких новин війни і подаруємо учасникам спортивне свято!Разом до Перемоги!”, – сказав голова Комітету фізичного виховання і спорту МОН України Вадим Стеценко.

Cool Games – це інноваційний проект, започаткований Комітетом фізичного виховання і спорту МОН України і Українською федерацією учнівського спорту з метою популяризувати здоровий спосіб життя. 

Діти змагаються в сучасних естафетах, які не потребують спеціальної фізичної підготовки, але довзоляють учасникам проявити і вдосконалити швидкісні якості, витримку, координацію, взаємодію в команді. Естафети поділяються на кілька напрямків: естафети простих рухів, слаломи, біатлони, на концентрацію і дрібну моторику, інтелект.

Cool Games засновані в Україні у 2018 році. З того часу вони встигли вийти і на міжнародний рівень – під егідою Міжнародної федерації учнівського спорту вже двічі проведено міжнародні Cool Games.

Змагання триватимуть до 20 листопада.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів