Фінал Студентської ліги Дніпропетровщини з дзюдо

508

Змагання відбулися у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ на призи його ректора Андрія Фоменко, якому головний спеціаліст відділення Максим Серебрянський нагородив подякою відділення.

Серед спеціальних гостей знакового для міста спортивного турніру – Заслужений майстер спорту України, срібний призер XXVIII Олімпійських ігор в Афінах, бронзовий призер XXIX Олімпійських ігор у Пекіні Роман Гонтюк, президент Всеукраїнської асоціації бойових мистецтв «Комбат-самозахист ICO-Дніпро» Олександр Рудченко, президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Григорій Король.

В фіналі змагалися команди господарів та Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

Студенти – дзюдоїсти змагалися у вагових категоріях 60 кг, 66 кг, 73 кг, 81 кг, 90 кг, 100 кг та понад 100 кг.

Переможцем турніру стала команда Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, збірна Дніпровського державного університету внутрішніх справ посіла друге місце, а третіми стали студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України