Фінальні обласні змагання з баскетболу серед школярів пройшли на Черкащині

1509

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України інформує, що 17 березня 2019 року на базі Черкаських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 31 та № 33 організовані та проведені змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат  за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.

У змаганнях взяло участь 12 команд переможців зональних змагань серед юнаків та дівчат Черкаської області.

За підсумками змагань у запеклій боротьбі серед юнаків  переможцями стали збірні команди:

І місце – м. Черкаси;

ІІ місце – м. Сміла;

ІІІ місце –  м. Золотоноша.

За підсумками змагань у не менш запеклій боротьбі серед дівчат переможцями стали збірні команди:

ІІІ місце – Жашківська ОТГ.

Команди-призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами Черкаського обласного відділення КФВС МОН України.