Фінальні змагання Cпартакіади із загальної фізичної підготовки серед ЗПО пройшли на Донеччині

1608

10 грудня на спортивній базі ДНЗ «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище» (директор Бондаренко Олександр) відбулись фінальні змагання Cпартакіади із загальної фізичної підготовки з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України серед учнів закладів професійної освіти (ЗПО). Участь в цих змаганнях взяли 6 команд-переможців зональних спартакіад, а саме: Курахівський професійний ліцей, Великоновосілківський професійний ліцей, Краматорське вище професійне училище, Авдіївське професійно-технічне училище, Бахмутський професійний аграрний ліцей та Лиманське професійно-технічне училище.

На відкритті змагань учасників привітали: начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та виконавчий директор відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора.

Учні демонстрували свою силу, майстерність та витривалість в п’яти видах змагань: підтягування на перекладині, піднімання тулуба з положення лежачи до положення сидячи, згинання і розгинання рук в упорі лежачи на підлозі, стрибок у довжину з місця та перетягування канату.

В результаті проведення змагань переможцями стали учні Краматорського вищого професійного училища, на другій сходинці учні Лиманського професійно-технічного училища та третє місце зайняли учні з Великоновосілківського професійного ліцею.

Переможці та призери були нагороджені медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, а також всі учасники були нагороджені грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та подарунками від відділення Національного Олімпійського комітету України в Донецькій області.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів