Фінальні змагання «Козацька наснага» за програмою обласної Спартакіади пройшли на Херсонщині

995

29 квітня на стадіоні державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» Херсонським обласним відділенням  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з дотриманням вимог по запобіганню розповсюдження короновірусної хвороби COVID-19 проведено фінальні змагання «Козацька наснага» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

На урочистому відкритті були присутні: заступник начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Міхєєва Олена Володимирівна, начальник Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кан Юрій Борисович, директор державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» Супрун Олександр Федорович, священик, капелан Української православної церкви Таврійської єпархії отець Юрій Курило.  

На І та ІІ етапах прийняло участь понад 1000 учнів.

В фінальних змаганнях прийняли участь понад 100 учнів, які змагалися в таких видах програми: «Сильніша рука», «Підтягування в висі», «Змагання з гирями», «Перетягування канату», «Піднімання козака», «Боротьба на пасках», «Метання довбні» та естафети «Герць козацьких джур», «Втеча полоненого з неволі». 

Кожен заклад був призером в одному з видів змагань, але найбільше призових місць виборола команда ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона».

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

I місце – команда Вищого професійного училища № 2 м. Херсона;

II місце – команда Херсонського професійного суднобудівного ліцею;

III місце – команда Білозерського професійно-технічного училища.

Переможці та призери у видах програми та загальнокомандному заліку були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів