Фінальні змагання Спортивних ігор України з шахів відбулись у Рівному

387

З 12 по 15 травня 2023 року у приміщенні Рівненської медичної академії міста Рівне відбулись фінальні змагання Спортивних ігор України з шахів серед студентів закладів фахової передвищої освіти 2022-2023 навчального року, в яких прийняла участь збірна команда Херсонської області у складі 2 юнаків та 2 дівчат:

Москаленко Юрій, студент Відокремленого структурного підрозділу «Херсонський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка»;

Корнєєв Андрій, студент Комунального закладу «Херсонський фаховий коледж культури і мистецтв» Херсонської обласної ради;

Ткачук Олена, студентка Комунального закладу «Херсонський фаховий коледж культури і мистецтв» Херсонської обласної ради;

Кушнаренко Маргарита, студентка Відокремленого структурного підрозділу «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж Одеського державного екологічного університету».

Команду супроводжував начальник відділу Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Бороменський О. В.

Змагання проводились з класичних шахів, бліц-шахів та швидких шахів.

У змаганнях з класичних шахів Москаленко Юрій на першій дошці виборов ІІ місце, Корнєєв Андрій на другій дошці посів ІІІ місце, Кушнаренко Маргарита на першій дошці зайняла ІІІ місце.

У змаганнях з бліц-шахів Москаленко Юрій на першій дошці виборов ІІІ місце, Корнєєв Андрій на другій дошці посів ІІ місце, Ткачук Олена на другій дошці посіла ІІІ місце.

У змаганнях з швидких шахів Москаленко Юрій на першій дошці виборов ІІІ місце, Корнєєв Андрій на другій дошці посів ІІІ місце.

Призери змагань були нагороджені медалями, дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відповідних ступенів та пам’ятними сувенірами.

Ткачук Олена отримала спеціальний приз «За волю до перемоги».

В останній день змагань збірна команда Херсонської області взяла участь у товариському бліц-турнірі серед шахових шкіл міста Рівне, який проходив у приміщенні Рівненського шахово-шашкового клубу, де посіли ІІІ загальнокомандне місце. Всі учасники турніру були нагороджені сувенірами та солодощами.

Участь у цих змаганнях стала можливою завдяки організаційній та фінансовій підтримці Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України