Фінальні змагання XVI літньої Універсіади України зі стрільби кульової завершились на Львівшині

1495

У фінальних змаганнях XVI літної Універсіади України зі стрільби кульової студенти 5-ти закладів вищої освіти Львівської області посіли перше загальнокомандне місце, набравши 1118 очок. Львів’яни майже вдвічі випередили срібних призерів змагань, – збірну Вінницької області з 673 очками. Бронзовим призером командного заліку стала команда Чернігівської області (200 очок).

Львівщину представляли студенти Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського в складі Пакліковської Сніжани-Софії, Хмельницької Анни, Гуздого Святослава, Злонкевича Андрія-Олега, Замико Олега, Леуса Степана та Гротовицького Богдана; Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в складі Шклярука Андрія та Сулик Марії; Національного університету “Львівська політехніка” в складі Бас Віолети, Чернявської Юлії та Плескуна Руслана; Львівський національний університет імені Івана Франка в складі Возняк Марії-Соломії, Нікуліна Данила та Березкова Нікіти; Українська академія друкарства – Колодяжної Анастасії.

Через участь в Чемпіонаті Європи зі стрільби стендової та кульової (Хорватія) студент Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського Коростильов Павло не зміг долучитись до стрільби. Довідково: Коростильов Павло здобув ліцензію на Олімпійські ігри де буде представляти Україну вже в наступному місяці в Токіо.

Загалом позмагатися за перемогу у XVI літній Універсіаді України, що відбувалась з 3 по 6 червня, до Львова приїхали збірні команди семи областей та м. Київ. Разом із господарями за звання найточнішого снайпера змагались близько 50 студентів Вінницької, Рівненької, Полтавської, Чернігівської, Херсонської, Хмельницької областей та м. Києва. Спортсмени змагались у пострілах з пневматичної зброї (пістолет та гвинтівка) на дистанції 10 метрів у вправах ПП-3, ГП-6, командні та мікст.

Змагання відбувались в Спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборону України. Організатором спортивного заходу виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, Спортивна студентська спілка України.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів