Фінальні змагання з волейболу серед студентів за програмою Спартакіади пройшли у столиці

1202

13 грудня в ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» відбувся фінал ігор змагань з волейболу серед юнаків в програмі Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

Нагадаємо, що 10-11 грудня відбулись два півфінали, в результаті яких до фіналу потрапили чотири команди.

І вже в п’ятницю стали відомі чемпіони та призери змагань. В запеклій та видовищній боротьбі впевнену перемогу вибороли господарі майданчику ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» (№43), керівник Юхименко Любов Михайлівна, ІІ місце посіла команда Київського професійного енергетичного ліцею (№28) під керівництвом Андросюка Олександра Андрійовича, III місце посіла команда Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну (№29) під керівництвом Гаврилко Ірини Вікторівни та IV дісталося команді Київського вищого професійного училища деревообробки, вихованцям Юрія Петровича Коломійця.

Всі команди отримали дипломи від Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та кубки з медалями Управління професійної (професійно-технічної) освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Молодці! Гарний початок Спартакіади – емоційний, видовищний зі здоровим духом конкуренції!

Висловлюємо слова вдячності за гостинність господарям – ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» та викладачу фізичного виховання Любові Михайлівні Юхименко.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України