Фінальний етап всеукраїнських змагань з баскетболу серед закладів професійної освіти виграла команда Запорізької області

1478

У Запоріжжі на базі  центру професійно-технічної освіти водного транспорту завершився третій етап Всеукраїнських змагань з баскетболу 3х3 серед учениць закладів професійної освіти.

За почесний трофей змагалися шість команд-переможниць регіональних етапів змагань: збірні Черновицької, Полтавської,  Сумської, Хмельницької, Дніпропетровської та Запорізької областей.

– Я приємно здивований рівнем команд. Чесно кажучи,  очікував побачити любителів, а тут рівень як мінімум спортивної школи. Впевнений, що всі команди складають гідну конкуренцію,  але до трійки, на мою думку, війдуть збірні Запоріжжя, Дніпра і Полтави , – відзначив суддя національної категорії з баскетболу Петро Драган.

Протягом двох днів дівчата грали між собою за коловою системою. Збірна господарок змагань здобула переконливі перемоги над усіма конкурентками та залишила головний трофей Всеукраїнської першості вдома. Другими стали дівчата з Полтавщини,  третє місце посіла команда Дніпра.

– Я до восьмого класу займалася баскетболом у спортивній школі. А зараз для мене це хобі. Дуже цікаво тут грати, перевірити свої сили. А найскладніше далася зустріч із запоріжанками, видно що серед них є професіоналки, – розповіла капітан команди Дніпропетровської області, учениця МВПУ ПІТ Наталя Крохмаль.

Приз найкращого гравця турніру отримала капітан Запорізької команди , учениця Бердянського центру професійно-технічної освіти Юлія Аляб’єва, яка опановує професію кухаря.

– Я вже вісім років займаюся баскетболом, граю у складі бердянської “Чайки” в чемпіонаті суперлиги. Дуже люблю цю гру! Стрітбол мені навіть більше подобається, тут швидкість більша – частіше забиваєш. За можливості граю на різних турнірах зі стрітболу. А на цих змаганнях ми з дівчатами особливої конкуренції не відчули. Налаштувалися на перемогу і виграли! – поділилася враженнями капітан Запорізької команди Юлія Аляб’єва.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів