Фінальний етап пілотного проєкту «Учнівська ліга «Здорова Україна» відбувся на Київщині

146

9 червня 2023 року на спортивному комплексі села Погреби Зазимської громади Броварського району пройшов фінальний, четвертий етап обласних Спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна» – «Вища ліга». 

В іграх брало участь 210 учнів та учениць з 8 громад Броварського району, які мали можливість, в ігровій формі, випробувати свої сили та уміння в модулях з доджболу, малюкболу, та Cool Games.

Учасників заходу вітали Олексій Дорошенко заступник голови Броварської районної державної адміністрації, Сергій Тимофєєв начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Анатолій Ільченко начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, керівники відділів освіти, молоді та спорту територіальних громад району.

Всі учасники були відзначені дипломами, Зазимську громаду, як господарів заходу нагородили комплектом спортивного інвентарю: наборами футбольних, баскетбольних та волейбольних м’ячів.

Броварський район став заключним серед семи районів Київської області в проведенні фіналів пілотного фізкультурно-оздоровчого проєкту Спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна», який реалізовувався департаментом освіти і науки та управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації за сприяння Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з територіальними громадами й закладами загальної середньої освіти області.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів